Kawa ziarnista
Agust GENTILE

Kawa ziarnista 100% arabika o stosunkowo niskiej zawartości kofeiny.
Wyjątkowa mieszanka ziaren pochodzących z Ameryki Środkowej o aromatach kwiatowych stworzona dla osób o wrażliwym podniebieniu, które poszukują pełnych i szlachetnych doznań smakowych. Cechuje ją stosunkowo niska, naturalna zawartość kofeiny, dzięki czemu kawa w łagodny sposób pozwala na jej smakowanie bez względu na porę dnia. Wyczuwalna już przy pierwszym łyku orzechowa crema idealnie komponuje się z gęstym body pozostawiającego na języku lekki posmak egzotycznych owoców. Świetne zbalansowanie kwaskowatości z pełną głębią smaku.
Palarnia Agust jest jedną z niewielu włoskich palarni stosujących optyczną selekcję zielonych ziaren, gdzie odrzucane są te z ziaren, których kolor wskazuje na ich brak jednorodności.
Agust GENTILE 100% ARABICA to mieszanka posiadająca certyfikat CSC (Caffe’ Speciali Certificati) przyznawany przez organizację Associazione Caffe` Speciali Certificatii. Gwarantuje on, że cały proces: począwszy od wyboru plantacji a skończywszy na procesie palenia jest ściśle monitorowany przez niezależnych ekspertów dbających o przestrzeganie restrykcyjnych wymagań.

Charakterystyka:

Zainteresowany zakupem?

Zadzwoń do nas i umów szczegóły!